O nás

Začátkem jednadvacátého století, na pražském Staroměstském náměstí, v úzkých uličkách kolem Týnského chrámu, skupina lidí uslyšela volání džungle a shromáždila se vytvořit neuvěřitelný zvuk La Cumbia Cooperativa.

Unikátní a fenomenální Cumbia Cooperativa Vás přiměje zažít neobvykle ohlušující show a promiskuitně emotivní párty. Nechte se hýčkat vlnami Latinské Ameriky a dostaňte se do nejhezčího prostoru, jaký si lze představit.

Mezi jejich oblíbené žánry patří nejvýznamnější La Cumbia, perfektní kombinace afro-karibských bicích a domorodých melodií, které Vás donnutí bezvědomě tančit. Melodie jsou charakterizované cválajícím zvukem güiry a sametovými rytmy conga a tumbadera. V produkci uslyšíte kapky jiných karibských rytmů, jako je salsa a merengue, které krásně ladí s tropickými andskými rytmy, jako jsou chicha a huayno.

Se dvěmi studiovými deskami v ruce: La Nueva Era (2019) a Wena Washo (2020), La Cumbia Cooperativa vystupovala s některými z nejlepších mezinárodních kapel svého žánru, jako Chico Trujillo (CHI), Las manos de Fillippi (ARG), Anarkia Tropical (CHI), Circus Problem(CZ), Laura a její tygři (CZ) a na mnoha koncertech místní i mezinárodní scény jako Krásný Ztráty Live (2019), Futurum Music Bar, Gril hudební festival El Arriero, Fania Live @ Vienna, Žlutý Karavan, a další…

  1. Andres Vidal (CHL): Main Vocal
  2. Domingo Mohedano (ESP): Main vocal
  3. Pablo Rulos (ESP): Guitar
  4. Alfonso Paquidermo (ESP): Bass
  5. Yeik Cano (COL): Piano + Synths
  6. Daniel Guia (VEN): Drums
  7. Edwin Aguirre (BOL): Percussions
  8. Tomas Kubin (CZE): Trumbone + Accordion
  9. Yeray Arbona (ESP): Saxo tenor

MORE ABOUT MEMBERS

CumbiaCooperativa@gmail.com

Daniel Guia: +(420)732-369-278
Domingo Mohedano: +(34)650-593-851

MORE

Technical Rider 
Promo Pack
Repertoárový list